تاریخ انتشار: شنبه 2 ژانویه 2021 | 20:32 ب.ظ
دیپلمات روس: در پی قانون اخیر مجلس ایران، تصمیم تهران برای آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد قابل پیش بینی بود/ سوال این است که چنین اقدامی در شرایط فعلی چقدر به موقع است؟
دیپلمات روس: در پی قانون اخیر مجلس ایران، تصمیم تهران برای آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد قابل پیش بینی بود/ سوال این است که چنین اقدامی در شرایط فعلی چقدر به موقع است؟ «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اتریش در پیام توییتری نوشت: «تصمیم تهران برای آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم به خصوص در سایه ضرورت قانونی که اخیرا در پارلمان ایران تصویب شد کاملا قابل پیش‌بینی بود. تنها سوال این است که چنین اقدامی در شرایط فعلی چقدر به موقع است.» نماینده روسیه […]

«میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اتریش در پیام توییتری نوشت: «تصمیم تهران برای آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم به خصوص در سایه ضرورت قانونی که اخیرا در پارلمان ایران تصویب شد کاملا قابل پیش‌بینی بود. تنها سوال این است که چنین اقدامی در شرایط فعلی چقدر به موقع است.» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اتریش در پیامی در توییتر نوشت که در پی قانونی که مجلس ایران اخیرا تصویب کرد، تصمیم تهران برای آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد قابل پیش‌بینی بود.به گزارش فارس، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اتریش در پیامی در توییتر تصمیم ایران برای آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد را قابل پیش‌بینی توصیف کرد. وی در این پیام توییتری نوشت: «تصمیم تهران برای آغاز غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم به خصوص در سایه ضرورت قانونی که اخیرا در پارلمان ایران تصویب شد کاملا قابل پیش‌بینی بود. تنها سوال این است که چنین اقدامی در شرایط فعلی چقدر به موقع است.»روزنامه وال‌استریت ژورنال دیروز خبر داد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به شورای حکام اطلاع داد که ایران در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۱۱ دی ۱۳۹۹) نامه‌ای ارسال کرده و در آن از قصد خود برای تولید اورانیوم غنی شده ۲۰ درصد در فردو را در راستای طرح مجلس ایران اعلام کرده است.خبرنگار وال‌استریت ژورنال ادامه داد که ایران اعلام نکرده که چه زمانی غنی‌سازی ۲۰ درصد را آغاز خواهد کرد و همچنین در این نامه اعلام شده که ایران تا ۲۰ درصد غنی سازی خواهد کرد و معلوم نیست که این بدان معناست که آیا غنی سازی اورانیوم را به ۲۰ درصد یا کمتر از آن می‌رساند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار