تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۳ ق.ظ
پیام ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام به مناسبت روز «مهندس»
پیام ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام به مناسبت روز «مهندس» پنجم اسفندماه، روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس بهانه ای است که از تلاش صادقانه و همت عالی مهندسان صنعت ساختمان که هریک به سهم خود به عمران و آبادانی گوشه ای از استان عزیزمان کمر همت و غیرت بسته اند، تشکر و قدردانی کنیم. پیشبرد اهداف عالیه سازمان نظام مهندسی ساختمان با […]

پنجم اسفندماه، روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس بهانه ای است که از تلاش صادقانه و همت عالی مهندسان صنعت ساختمان که هریک به سهم خود به عمران و آبادانی گوشه ای از استان عزیزمان کمر همت و غیرت بسته اند، تشکر و قدردانی کنیم.
پیشبرد اهداف عالیه سازمان نظام مهندسی ساختمان با تمرکز بر توزیع مقررات ملی ساختمان و حفظ حقوق بهره برداران، تثبیت جایگاه حرفه ای و اجتماعی مهندسین، رفع مشکلات صنفی اعضاء و تلاش در جهت به روز کردن دانش و توان فنی مهندسین با توجه به تحولات و نوآوری دائم صنعت ساختمان، جز با حمایت؛ اتحاد و یکدلی بیش از پیش تمامی مهندسین عزیز امکانپذیر نمی باشد تا چون همیشه در جهت عمران و توسعه پایدار استان افتخارآفرینی کنیم.
پنجم اسفندماه روز مهندس بر تمامی تلاشگران عرصه ساخت و ساز استان که با تعهد و رعایت اخلاق حرفه ای بین صناعت و تجارت، دیوارهای بلندی از شرافت کشیده اند گرامی باد.
الهام حیدری- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار