محمدرضا مروارید امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در گرامیداشت هفته دولت مراسم و برنامه‌های مختلفی در استان برگزار شده است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: حضور مدیران ارشد استان در شهرستان‌های مختلف و افتتاح طرح‌های عمرانی و… دیدار با خانواده معظم شهدا در سایر مناطق استان ایلام از جمله برنامه‌های این هفته است.

مروارید تصریح کرد: در هفته دولت ۲۵ پروژه با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان در شهرستان ملکشاهی افتتاح می‌شود، خوشبختانه در شهرستان ملکشاهی فعالیت‌های عمرانی خوبی شروع شده است.

وی ادامه داد: ایجاد راه‌های مواصلاتی از ملکشاهی به طرف دهلران و مهران و ایلام در دست اقدام است و در این راستا نیز فعالیت‌هایی انجام شده است.

این مسؤول اضافه کرد: در گردنه ترشابه نیز مشغول کار عمرانی بوده که به طور کلی یک جاده ایمن در آن ساخته شود، همچنین در سایر بخش‌ها و نیازهای شهرستان از جمله تامین آب شرب و… اقداماتی صورت گرفته است.

مروارید تصریح کرد: خوشبختانه تامین آب شرب شهرستان مصوب شده و لوله‌های این طرح تامین شده و بعضی از منابع ساخته شده و اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار برای تصفیه خانه هستیم.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: همچنین برای بیمارستان ملکشاهی ۸ میلیارد تومان از طرف استانداری و فرمانداری اختصاص یافته تا این طرح در شهرستان ملکشاهی تکمیل شود.

برچسب ها :ناموجود