حسن بهرام‌نیا در راستای تداوم بازدیدهای میدانی از پروژه‌ها، مسیرها و زیرساخت‌های اربعین، امروز پنجشنبه به اتفاق معاون سیاسی امنیتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام، شهردار، جمعی از مدیران ستادی استانداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط از پروژه‌های اربعین ورودی شهر ایلام بازدید کرد.
وی در بازدید از پروژه فرهنگسرای میدان ارغوان ورودی شهر ایلام با تاکید بر تسریع در روند ساماندهی این پروژه نیمه‌تمام، گفت: تلاش می‌شود تا یک مکان تفریحی مناسب با شأن مردم در ورودی ارغوان شهر ایلام دایر شود.
بهرام‌نیا با تاکید بر اینکه فرایند واگذاری پروژه فرهنگسرای ارغوان ایلام در سامانه مناقصات انجام شده و نتیجه آن به‌زودی مشخص می شود، با تأکید بر تکمیل محوطه سازی این پروژه، از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خواست تا مقدمات لازم برای اتصال این پروژه به فاضلاب شهری را نیز فراهم کنند.
استاندار ایلام همچنین با تاکید بر اجرای فلاورباکس در ورودی ارغوان، گفت: اجرای این طرح در جهت مهار تراشه‌های خاکی شیب‌دار موثر است.
وی همچنین در بازدید از مسجد عتبات عالیات در میدان ارغوان شهر ایلام با تاکید بر ساماندهی و تجهیز مساجد ورودی‌های شهر ایلام، گفت: ساماندهی و رفع نواقص نمازخانه میدان ارغوان و میدان قرآن شهر ایلام از مهمترین اولویت‌هایی است که باید تا اربعین انجام شود.
استاندار ایلام در بازدید از مسجد راه کربلا ورودی میدان قرآن این شهر، تصریح کرد: با ساماندهی و ترمیم و مرمت این مسجد، شرایط برای اسکان موقت زائران اربعین مهیا می‌شود.
بهرام نیا خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم تا اربعین کار ترمیم مساجد ورودی‌ شهر ایلام به تمام برسد.
استاندار ایلام علاوه بر بازدید مسجد عتبات‌عالیات، همچنین از سرویس های بهداشتی، پارک ارغوان و زیرگذر ارغوان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت و دستورات لازم در جهت ساماندهی، بهبود و اصلاح وضعیت موجود صادر کرد.

برچسب ها :ناموجود