سیدزاهدین چشمه خاور اظهار داشت: عملیات اجرایی بهسازی و دیوارکشی سایبان ضلع شمالی پایانه برکت تکمیل شده و کار نصب سردرب این پایانه نیز انجام شده است.
وی با اشاره به احداث جایگاه استقرار شرکت های حمل و نقل مسافری در پایانه برکت یادآور شد: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در مراحل نهایی تکمیل شدن است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام تاکید کرد: احداث ساختمان محل استقرار نیروهای خدمات رسان، نظارت و کنترل پایانه برکت نیز با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در دست اقدام است.
چشمه خاور ادامه داد: حصارکشی پیرامونی پایانه برکت با ۴۰ درصد پیشرفت، پروژه بهسازی، اجرای بیس و آسفالت محوطه پایانه برکت پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد و احداث زائرسرا به مساحت یک هزار و ۸۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد در دست اجراست.
وی از احداث ۹۰ چشمه سرویس بهداشتی با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی خبر داد و افزود: احداث ۴۰ چشمه سرویس بهداشتی پیش ساخته نیز در دست اجراست.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام احداث سکو و سایبان جداکننده محوطه مسافری از محوطه اتوبوس با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد و اصلاح شبکه توزیع برق (نصب هشت عدد ترانس برق) را از دیگر اقدامات انجام شده در پایانه مرزی مهران بیان کرد.

برچسب ها :ناموجود