مهریار سلیمانی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حوزه درمان همواره چالش‌هایی دارد و کمبود امکانات خصوصاً در مراکز دولتی همیشگی است، اظهار داشت: استان ایلام استانی رو به رشد است و مثبت گویی و مثبت اندیشی باید بیش از پیش رواج یابد تا این استان از محرومیت خارج شود.
وی با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام سازمان تامین اجتماعی در استان، افزود: در حال حاضر ۷ پروژه ساخت درمانگاه در نقاط مختلف استان در دست اجراست که به مرور در اختیار بیمه شدگان قرار می‌گیرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام از تکمیل عملیات ساخت درمانگاه مهران خبر داد و تصریح کرد: تا پایان ماه جاری درمانگاه مهران در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد و در ادامه کار تجهیز و تکمیل پرسنل آن از طریق آزمون استخدامی آغاز می‌شود.
مهریار سلیمانی با اشاره به کلنگ زنی درمانگاه تخصصی شماره ۲ ایلام، گفت: کلنگ این درمانگاه در نیمه شعبان سال جاری به زمین زده شد و قرار است در زمینی به مساحت ۲۶۰۰ مترمربع احداث شود و اکنون در حال انتخاب پیمانکار ذیصلاح هستیم تا پروژه در چشم انداز تعیین شده به بهره برداری برسد.
وی همچنین به خرید ۲۵۰۰ متر زمین برای احداث درمانگاه شهرستان دره شهر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: درمانگاه شهرستان دره شهر در حال طراحی است و پس از تأیید نقشه، عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام با گلایه از عدم تأمین زمین دولتی برای ساخت درمانگاه در شهرستان‌های ایوان و چرداول، یادآور شد: در شهرستان آبدانان در حال خرید ساختمانی برای ایجاد دی کلینیک هستیم و امیدواریم که محقق شود.
سلیمانی از ارائه خدمات به بیمه شدگان شهرستان دهلران به صورت دو شیفت خبر داد و ادامه داد: قرار است بزودی بخش‌های تخصصی این درمانگاه برای ارائه خدمات درمانی به شهروندان دهلرانی راه اندازی شود.
وی در پایان یادآور شد: در تلاش هستیم تا دی کلینیک شماره یک ایلام را نوسازی و به یک مرکز کاملاً مجهز برای بیمه شدگان تبدیل کنیم که نیازمند همکاری و همراهی دستگاه‌های ذیربط و مسئولان استان هستیم.

برچسب ها :ناموجود