فرشاد دوستی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام با اشاره به طرح قانون جوانی جمعیت و خانواده، گفت: این طرح توسط اداره کل راه و شهرسازی استان به جد دنبال می شود.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام و واگذاری زمین به خانواده‌های دارای فرزند سوم متولد شده بعد از تاریخ ۲۸ آبان ۱۴۰۰ یکی از وظایف مهم اداره کل راه و شهرسازی استان است، گفت: خانواده های دارای چهار فرزند زیر بیست سال نیز می توانند در این خصوص ثبت نام و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از ثبت‌نام نزدیک به ۲ هزار خانواده در طرح قانون جوانی جمعیت و خانواده در استان ایلام خبر داد و گفت: تاکنون ۴۵۰ قطعه زمین در شهرهای مهران و دهلران برای عقد قرارداد واگذاری آماده شده و این تعداد روزانه در حال افزایش می باشد. که انشاالله به مناسبت اعیاد ماه ربیع الاول به متقاضیان واجد شرایط واگذار خواهد شد.

فرشاد دوستی خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود زمین در بیشتر شهرستانهای استان بنابر درخواست متقاضیان زمین در شهرهای مهران و دهلران به خانواده های واجد شرایط (حتی اگر ساکن سایر شهرهای استان باشند بنا به درخواست خود آنها) واگذار می شود و برای واجدین شرایطی که مایل به دریافت مسکن ملی در شهر خود می باشند نیز شرایط فراهم بوده و تاکنون ۴۸ خانواده نیز تقاضای مسکن ملی داشته اند که پروژه نهضت ملی مسکن برای این عزیزان نیز در شهر مورد تقاضا (اکثراً شهر ایلام) در نظر گرفته شده است.

برچسب ها :ناموجود