دکتر حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز یکشنبه ۶ اسفند‌ماه با حضور در مراسم جشن نیمه‌شعبان شهر ایلام ضمن بازدید از غرفه‌ها با مردم دیدار و گفتگو کرد.

استاندار ایلام در حاشیه این برنامه، گفت: جشن‌های مردمی نیمه‌شعبان گویای این است که مردمان ولایتمدار و شهید‌پرور جمهوری اسلامی ایران، عاشق و دوستدار اهل بیت‌(ع) و امام زمان (عج) هستند.

دکتر بهرام‌نیا با اشاره به جشن باشکوه نیمه‌شعبان در شهر ایلام، افزود: این جشن به‌صورت مردمی و با حمایت تبلیغات اسلامی استان، شهرداری و با پوشش خبری صدا و سیما در مرکز استان و شهرستان‌ها برگزار شد که در این راستا از مردم و دستگاه‌ها مرتبط با برگزاری این جشن بزرگ قدردانی می‌‌شود.

وی با اشاره به تقارن نیمه‌شعبان با هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) یادآور شد: این روز مبارک با هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) در تقارن است. امام راحل بزرگترین مدال خدمت را بر سینه ستبر نیروی‌های اطلاعات نصب کرد که این نیروها را به‌عنوان سربازان گمنام امام زمان (عج) عنوان کردند.

نماینده عالی دولت در استان ایلام عنوان کرد: مقام معظم معظم رهبری فرمودند: «نیروهای وزارت اطلاعات مجاهدان فی‌سبیل الله و مجاهدان خاموش هستند». جا دارد که این روز را به مجاهدان خاموش که لباس خدمت و خدمتگذاری به مردم را به تن کردند تبریک عرض کنم.

وی اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با همه وجود برای ارتقا امنیت کشور تلاش می‌کنند و ملت ایران قدردان سربازان گمنام امام زمان (عج ) هستند.

دکتر بهرام نیا خاطرنشان کرد: ملت ایران و انقلاب اسلامی بسترساز ظهور منجی عالم بشریت امام زمان (عج ) است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به موقعیت جغرافیایی کشور در جهان، گفت: موقعیت این کشور در دنیا استراتژیک است و با وجود موقعیت استراتژیک این کشور در جهان، این کشور امنیت دارد و این امنیت مرهون نیروی‌های وزارت اطلاعات است.

وی عنوان کرد: امنیت همه‌جانبه کشور در حوزه‌های اقتصادی سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مرهون نیروهای مجاهد وزارت اطلاعات است.

دکتر بهرام‌نیا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری مراسم یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات، اظهار داشت: مردم با حضور پُرشور خود در یوم‌الله ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام (ره) و انقلاب تجدید میثاق کردند.

وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: در بحث انتخابات حضور پرشور مردم مدنظر است چراکه اصل نظام جمهوری اسلامی ایران مهم است و حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن زمینه‌ای برای حضور پرشور مردم در ۱۱ اسفندماه است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام بیان داشت: با انسجام و همکاری هم اعضای ستاد انتخابات در استان، استان ایلام مهیای برگزاری انتخاباتی باشکوه است و همه زیرساخت‌ها فنی و ارتباطی تکمیل شده است.

وی اضافه کرد: وزارت کشور و اعضای ستاد انتخابات کشور وظیفه تسهیل‌گری در برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

برچسب ها :ناموجود