سعید هژبری صبح روز سه شنبه در نشست با مدیران طرح خدمات و امداد اربعین ایران‌خودرو اظهار کرد: ایجاد پایگاه امداد خودرو در فاصله‌های مناسب در مسیر اربعین نقش بسزایی در امنیت خاطر زائران خواهد داشت.
وی، استقرار پایگاه‌های ثابت و سیار در کنار افزایش خودروهای حمل کننده را دارای اهمیت زیادی در کنترل ترافیک مسیر دانست و تصریح کرد: مسئولیت اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو ایجاب می‌کند تا در ایام اربعین تمام تلاش خود را برای کسب رضایت زوار به کار گیرد.
معاون استاندار ایلام با بیان اینکه حضور پایگاه‌های امداد خودرو در جاده‌ها مایه آرامش و امنیت خاطر زائران را فراهم می‌آورد، تاکید کرد: افرادی که خودروهای آنها دچار سانحه می‌شود را باید با ارائه خدمات توأم با تسریع از نگرانی بیرون آورد.
وی، ادامه داد: در ایام اربعین حدود ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در شهرستان مهران پارک می‌شود که پارکینگ‌های شماره ۱ و ۲ اربعین از بقیه اماکن پرترددتر هستند لذا نیاز است با نصب تابلوهایی در این پارکینگ‌ها اطلاع‌رسانی کافی برای زائران صورت پذیرد تا اگر خودروهای آنان دچار مشکل شد، در سریع‌ترین زمان ممکن به تیم‌های امداد خودرو دسترسی داشته باشند.
هژبری، گم شدن سوئیچ و خراب شدن باطری خودروها را از عمده‌ترین مسائل زائران در ایام اربعین عنوان کرد و گفت: اطلاع‌رسانی خدمات امداد خودرو در همه‌ی عرصه‌ها در کنار برگزاری یک مانور فراگیر نقش بسزایی در معرفی خدمات این پایگاه‌ها به مردم خواهد داشت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های مردم و مسافران، خرابی خودروها در مسیر و ماندن در راه است که با نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی در مسیرها و حضور مجموعه‌ی امداد خودرو در کنار مردم می‌توان بر این نگرانی‌ها فائق آمد.

برچسب ها :ناموجود