پرویز ناصری روز چهارشنبه در نشست ستاد اربعین حسینی شرکت آبفای استان ایلام اظهار داشت: در شهر مهران با انجام پروژه‌های مناسب از لحاظ کمی و کیفی توانسته‌ایم آب مورد نیاز زائران ازبعین حسینی را به حد مطلوب برسانیم.
وی با بیان اینکه تمامی مواکب و تاسیسات موجود در مهران به آب پایدار دسترسی دارند، افزود: در پارکینگ بزرگی که ۴۰ هزار خودرو را در خود جای می‌دهد نیز هم آب شرب و هم آب سرویس های بهداشتی به صورت پایدار و با کیفیت مطلوب تامین شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در خصوص تکمیل پروژه های در دست اقدام آبفا در مرز مهران یادآور شد: با وجود عدم تخصیص و پرداخت اعتبارات لازم، تمامی تلاش ما این است با فعالیت مستمر و شبانه روزی این پروژه ها نهایتا تا قبل از اربعین مورد بهره برداری قرار گیرند.
ناصری با تاکید بر تکمیل و بهره برداری هر چه سریعتر پروژه شبکه جمع‌آوری فاضلاب موکب های مسیر تردد زوار یادآور شد: با عنایت به تلاش های شبانه روزی مجموعه همکاران استان و با حمایت‌های مسئولان ذیربط در سطح کشور همچون سال های گذشته بهترین خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) را شاهد خواهیم بود.
در این نشست، تاکید بر تسریع در تکمیل طرح اجرای خط انتقال فاضلاب پایانه مرزی، به مدار آوردن سه حلقه چاه آب شرب، تامین آب پایدار در مرز مهران، تهیه تانکرهای آبرسان، انجام مکاتبات با شرکت های معین آب و فاضلاب کشور جهت ارسال تجهیزات مورد نیاز آبرسانی به مرز مهران و تهیه مستندات از فعالیت های صورت گرفته از جمله موضوعاتی بود که در جلسه ستاد اربعین حسینی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام مطرح و تصمیماتی در خصوص ارائه خدمات بهتر و بیشتر به زائران حسینی در اربعین اتخاذ شد.

برچسب ها :ناموجود