پرویز ایدون روز پنجشنبه با بیان اینکه ۵۰ جایگاه سوخت در نقاط مختلف استان وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۸ جایگاه به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و تنها در ۲ جایگاه به صورت آفلاین و دستی سوخت عرضه می شود.

وی با بیان اینکه امکان سوخت گیری سهمیه ای و آزاد در این جایگاه ها فراهم شده است، تصریح کرد: با تلاش مستمر و شبانه روزی و پیگیری های به عمل آمده تمامی جایگاه‌های بنزین و نفتگاز استان وارد مدار سوخت رسانی شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام یادآور شد: تلاش می شود که ۲ جایگاه باقی مانده نیز در اسرع وقت امکان عرضه سوخت از طریق سامانه هوشمند را پیدا کنند.

ایدون با اشاره به اینکه در حالب حاضر هیچ مشکلی در زمینه عرضه سوخت در استان وجود ندارد، تصریح کرد: در حال حاضر تمامی جایگاه‌های استان فعال و در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

وی با اشاره به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی و ایجاد آرامش در جامعه در جریان اختلال به وجود آمده در سامانه هوشمند عرضه سوخت در کشور، گفت: عملکرد صدا و سیما، اصحاب رسانه، جایگاه‌داران و شرکت‌های حمل و نقل استان بابت همکاری و همراهی در رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت قابل تقدیر است.

برچسب ها :ناموجود