محمد زارع، در حین سرکشی و عیادت از بخش ویژه بیماران سرطانی بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام، اظهار کرد: خدا را شاکریم که با همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، شب یلدا، با در دست داشتن بسته‌های حمایتی در کنار بیماران سرطانی مهمان سفره‌های این عزیز هستیم.

وی، با بیان اینکه آروز داریم با لطف خدا همه بیماران با به دست آوردن سلامتی خود به کانون خانواده برگردند، افزود: تلاش کردیم که در این شب خاطره‌انگیز مهمان سفره بیماران عزیز در این بیمارستان باشیم.

زارع، با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، تلاش دارد در راستای خدمت به بیماران و ارتقاء سطح خدمات پزشکی در استان نقش آفرینی کند و از هیچ گوششی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد، تصریح کرد: مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با کمک های که در حوزه بهداشت و درمان استان انجام می دهد در تلاش است بتواند بخشی از مشکلات این حوزه را برطرف کند تا بیماران عزیز نیاز به مراجعه به سایر استان‌ها نداشته باشند.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان خاطرنشان کرد: دین مبین اسلام تاکید جدی بر سرکشی و عیادت از بیماران دارد و ما هم با تبعیت از کلام خدا و امامان معصوم برخود وظیفه میدانیم در این راستا قدم برداریم.

به گزارش روابط عمومی؛ در این حین عیادت بسته معیشتی، کارت هدیه به بیماران عزیز اهداء شد و با اهداء گل و کادو از پزشکان و پرستان عزیز این بخش تقدیر به عمل آمد و این برنامه با مشارکت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، کمیته امداد امام خمینی، اداره کل بیمه سلامت، دانشگاه علوم پزشکی و موسسه خیریه بیماران سرطانی سلامت نور برگزار گردید.

برچسب ها :ناموجود